Siema wszystkim
Elo!
Przyjmij admin wygnanych z dzidy
Pozdro!
Elo!
Przyjmij admin wygnanych z dzidy
Pozdro!
Po 5 latach na dzidce pierwszy raz dostałem bana bo poleciłem tą stronkę. Witam wszystkich którzy jak ja wyemigrowali. Trzeba trzymać się razem bo społeczność jaką tworzymy to coś więcej niż śmieszne obrazki.
Proszę o azyl. Emigrant z dzidy